خانه آبی – Blue House South Korea

Blue House

Blue House South Korea – خانه آبی سئول

 

 

خانه آبی – Blue house

خانه آبی دفتر اجرایی و محل اقامت رسمی رئیس جمهور کره جنوبی است و در شهرستان سئول پایتخت کره جنوبی واقع شده است. خانه آبی در واقع مجموعه ای از ساختمان ها با سبک معماری سنتی کره ای با بعضی از عناصر مدرن ساخته شده است. پایتخت کره جنوبی، سئول یکی از کلان شهرهای جهان است که که به دلیل اهمیتی که از نظر جاذبه های توریستی دارد سالانه ثبت نام تور کره جنوبی به کرات انجام می شود. به طور کلی مجموعه کاخ آبی شامل دفتر رسمی رئیس‌جمهور، اداره تشریفات، تالار کنفرانس و دبیرخانه هیئت دولت است که فضایی ۲۵۰ هزار متر مربعی را اشغال نموده است. ماهیت اصلی خانه ابی شبیه به کاخ سفید می باشد که در باغ سلطنتی آن از سنت های تاریخی و فرهنگی مردم کره جنوبی استفاده شده است. وجود درختان سرسبز و انبوه، کوه های مرتفع و استفاده از معماری سنتی و آمیخته با مدرن چشم اندازی بسیار زیبا و متحیرکننده به آن بخشیده است.

 

Blue House South Korea

Blue House South Korea

 

 

 

جاذبه های خانه آبی:

در فضای سبز داخل خانه آبی یک درخت معروف است که 310 سال عمر دارد. دره ای از گل های رنگارنگ، فواره، و یک مجسمه ققنوس، که آن را به منظره ای بسیار زیبا و مناسب برای عکس گرفتن تبدیل کرده است. بهترین تصمیم این است که همراه با تور کره جنوبی در بین ماه های جولای و اکتبر زمانی که گل های باغ خانه آبی شکوفا می شوند، از آن بازدید کنید.

قدم زندن در اطراف کاخ و فضای سبز و زیبای خانه، لذت آرامش از محیطی صلح آمیز و منحصر به فرد است. پیاده روی از دروازه شرق از کاخ خانه آبی ( Blue House )  زیباترین قسمت است. دیوار سنگی کاخ در سمت چپ و گالری ها و ساختمان های قدیمی در سمت راست آن وجود دارد که با درختان زیبا و قدیمی که شما را آرام خواهد کرد پراکنده شده است.

در سراسر خیابان گالری هیوندای، گالری گیوم هو و گالری های معروف دیگر در کنار کافه های شیک کره جنوبی پراکنده شده اند. فضای داخلی کافه ها و رستوران ها بسیار مدرن است و یک طرف از ساختمان آن ها با یک دیوار شیشه ای وجود دارد که شما می توانید از مشاهده مناظر و کوچه استون وال هنگام ناهار خوردن، لذت ببرید. پس از عبور از این منطقه، و قبل از رسیدن به خانه آبی، به نوبه خود به سمت راست و به دونگ پارک خواهید رسید. همچنین بسیاری از رستوران های معروف و گالری در همین منطقه وجود دارند.

 

خانه آبی در کره جنوبی - سئول

خانه آبی در کره جنوبی – سئول

 

 

 

اطلاعات خانه آبی:

  • هر یکشنبه، دوشنبه و تعطیلات ملی خانه آبی نیز تعطیل و بسته است. (روز استقلال – 15 اگوست، روز اعلام موجودیت جمهوری کره – 17 جولای، روز تحویل سال – 1 ژانویه، روز یادبود – 6 ژوئن، جشنواره نیم پاییزه – 15 ماه هشتم کره ای، روز ارتش – 1 اکتبر، روز کریسمس – 25 سپتامبر، روز کودک – 5 می، روز قانون اساسی – 17 ژوئیه)
  • غالباً تور مسافرتی کره جنوبی یک الی دو ساعت را به بازدید این مکان اختصاص می دهند.
  • سنین بالای 8 سال می توانند در این مکان حضور یابند و کودکان زیر 8 سال با حضور پدر و مادر می توانند در این مکان حضور یابند.
  • امکانات استفاده از پارکینگ کاخ امکان پذیر است.

 

 

 

Korea-Seoul-Blue_House

Korea-Seoul-Blue_House

 

 

Address: 1 Sejongno, Jongno-gu, Seoul, South Korea

Phone:+82 2-730-5800

Completed: September 4, 1991

Construction Started: July 22, 1989

برای سفر به کره جنوبی و یا شرکت در تور کره جنوبی با ما تماس بگیرید. ( اولین مرکز تخصصی تور کره جنوبی در ایران )

021-88176202

تور های دیگر که توسط این مجموعه ارائه می شود:
تور روسیه

تور سوچی