رستوران جونگ سیک – Jungsik Restaurant

رستوران یونگ سیک - جونگ سیک Jungsik restaurant

درباره رستوران

رستوران جونگ سیک – یونگ سیک  ( Jungsik Restaurant ) به عنوان یکی از بهترین رستوران های کره جنوبی محسوب می شود که علاوه بر کیفیت بی نظیر غذاهایش از نظر آشپزی مولکولی نیز در این کشور پیشتاز می باشد این رستوران با استفاده از مواد غذایی سنتی غذاهای جدید با طعم و رنگ های متفاوت و جذاب و خوشمزه را ارائه می نماید. ظاهرا آشپزی مولکولی هنوز در کره جنوبی به عنوان یک روش آشپزی به صورت فراگیر درنیامده است. آشپزی مولکولی که به عنوان یک علم به شمار می رود شامل تحولات و تغییرات فیزیکی و شیمیایی مواد غذایی در زمان پخت می باشد، این علم تغییرات را مورد تحقیق و بررسی قرار داده و سبب ایجاد غذاهای بسیار جذاب و خوشمزه با مواد غذایی سنتی می شود.

سراشپز یونگ سیک ییم – Chef Jung Sik Yim تحصیلکرده آشپزی در نیویورک می باشد که این رستوران را در سال 2009 تاسیس نمود و رستوران جونگ سیک – یونگ سیک  ( Jungsik Restaurant ) جزء برترین رستوران های کره جنوبی و یکی از 50 رستوران برتر در آسیا می باشد. با توجه به کیفیت و نوع آشپزی این رستوران و محیط بسیار شیک و آرام آن می توان انتظار داشت که قیمت ها در این رستوران بالاتر ازرستوران های معمولی در کره جنوبی باشد ولی با این تفاسیر توصیه مرکز تخصصی برگزار کننده تور کره جنوبی به شما گردشگران تور سئول این است که این رستوران ارزش امتحان کردن را دارد.

برای کسانی که از غذاهای کره ای تنها دارای تصوری خاص و مشخص همچون کیمچی و گوشت کبابی می باشند این رستوران فراتر از تصور آن ها می باشد.

ساختمان رستوران جونگ سیک – یونگ سیک ( Jungsik Restauant ) در Gangnam از سه قسمت مجزا تشکیل شده است. طبقه پایین تر شامل بار این رستوران می باشد و دو قسمت دیگر شامل رستوران اصلی و اتاق های VIP می باشند.

موقعیت مکانی رستوران

Jungsik 정식
11 Seolleungro, 158 Gil, Gangnam-gu, Seoul
서울특별시 강남구 선릉로 158길 11 [지도보기]
Tel: 0082 2 517 4654
www.jungsik.kr/seoul
Opening Hours: Lunch 12pm Last Order 2pm, Dinner 5:30pm Last order 9pm

اطلاعات تماس آژانس مسافرتی آتریسا گشت

مرکر تخصصی سفر به کره جنوبی آماده پاسخگویی به شما گردشگران عزیز تور کره جنوبی و تور سئول می باشد. لازم به ذکر است که این مرکز دارای پرسنل مجرب می باشد و سوالات شما را در هر زمینه ای راجع به کشور کره جنوبی  پاسخگو می باشند:
02188176202
02186044653
09125400667