تقسیم شبه جزیره کره
تاریخ کره جنوبی
دسامبر 4, 2016

فرهنگ مردم کره جنوبی

فرهنگ مردم کره جنوبی

فرهنگ مردم کره جنوبی

فرهنگ مردم کره جنوبی

فرهنگ مردم کره جنوبی

فرهنگ معاصر کره جنوبی توسعه یافته از فرهنگ سنتی کره و قبایل کوچ نشین کره ای می باشد. این فرهنگ معاصر با حفظ فرهنگ کهن هزار ساله و همچنین فرهنگ باستانی چینی و تلفیق صنعتی شدن و فرهنگ غربی به ویژه در سئول تغییرات زیادی را برای مردم کره جنوبی به ارمغان آورده است.

تور کره جنوبی - فرنگ مردم کره جنوبی

تور کره جنوبی – فرنگ مردم کره جنوبی

توسعه شهرنشینی و صنعتی شدن در کره جنوبی پیشرفت های بسیاری را در زندگی کره ای ها به وجود آورده است. در گذشته بسیاری از افراد در مناطق کوچک روستایی زندگی می کردند. تغییرات در شیوه زندگی باعث شد تا بسیاری از جوانان مناطق روستایی، کشاورزی را ترک کردهن و برای یافتن فرصت های جدید به شهرهای بزرگ به ویژه سئول مهاجرت نمایند.

همچنین در گذشته چندین نسل معمولا زیر یک سقف زندگی می کردند ولی امروزه در کره جنوبی تنها دو  نسل که شامل والدین و فرزندان می باشند زندگی می کنند.

فرهنگ مردم کره جنوبی - تور کره جنوبی

فرهنگ مردم کره جنوبی – تور کره جنوبی

کره از لحاظ نژادی و زبانی یکی از کشورهای همگن در جهان می باشد. کره ای ها در فرهنگ خود به طور مثال زبان، پوشش و غذا از کشورهای همسایه خود مجزا می باشند. کار سخت، عفت و تقوا فرزندی از ویژگی های مردمان کره می باشد. آموزش و پرورش بسیار جایگاه ویژه ای دارد و به عنوان راهی برای رسیدن به پول و موفقیت می باشد. کره ای ها به شدت وقت شناس بوده و در مناسبت های اجتماعی و جلسات کاری به موقع حاضر می باشند.

تور سئول - فرهنگ مردم کره جنوبی

تور سئول – فرهنگ مردم کره جنوبی

مرکز تخصصی برگزارکننده تور کره جنوبی

مرکز تخصصی برگزار کننده تور کره جنوبی تور کره جنوبی آماده برگزاری بهترین تورهای کشور کره جنوبی با کیفیت تضمینی و کادری مجرب می باشد. همچنین مشاوران این مرکز آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با این کشور می باشند.
02188176202
02186044653
09125400667

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *